Уряд затвердив зміни до низки постанов для забезпечення соціального захисту людей з інвалідністю

Уряд затвердив зміни до низки постанов для забезпечення соціального захисту людей з інвалідністю. засідання, постанова, соціальний захист, термінологія, інвалідність, building, outdoor, window, skyscraper, city, government building, sky. A large white building

Кабінет Міністрів України на засіданні 27 лютого 2019 року прийняв постанову „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів Україниˮ з метою приведення у відповідність до норм Закону України „Про Державний бюджет України на 2019 рік”.

Прийняте рішення приводить у відповідність до Закону України ,,Про Державний бюджет України на 2019 рік” положень нормативно-правових актів, якими визначено механізми використання коштів за бюджетною програмою 2507030 ,,Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю”, та дозволить головному розпоряднику бюджетних коштів своєчасно розпочати виконання заходів, передбачених зазначеною бюджетною програмою та спрямованих на підтримку і соціальний захист осіб з інвалідністю.

Крім того, нормативно-правові акти в частині термінології, яка використовується у сфері соціального захисту осіб з інвалідністю, приводяться у відповідність до офіційного перекладу Конвенції про права осіб з інвалідністю і Факультативного протоколу до неї шляхом заміни слова ,,інвалід” на ,,особа з інвалідністю”.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*