Про безоплатну правову допомогу дізналися особи з інвалідністю із Бережан

Про безоплатну правову допомогу дізналися особи з інвалідністю із Бережан. бережани, послуга, пільга, семінар, інвалідність

Про безоплатну правову допомогу дізналися особи з інвалідністю із Бережан. бережани, послуга, пільга, семінар, інвалідність

У Бережанській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості проведено семінар для осіб з інвалідністю за участю начальника відділу Бережанського бюро правової допомоги Тернопільського місцевого центу безоплатної правової допомоги Петра Процика.

Фахівець Бюро ознайомив присутніх із особливостями працевлаштування осіб з інвалідністю, розповів про пільгові умови праці, залучення таких працівників до надурочних робіт та робіт у нічний час, про їхнє право на відпустки та осіб з інвалідністю, які ще не досягли пенсійного віку, але бажають працювати.

Учасникам заходу роз’яснили як скористатися пільгами, зокрема, на оплату житлово-комунальних послуг, медикаментів та лікування, транспортних послуги; пільгове отримання путівок та санаторно-курортне лікування, забезпечення автомобілем тощо.

Петро Процик наголосив, що особи з інвалідністю мають право на отримання безоплатної правової допомоги, яка включає такі послуги як: консультації, захист чи представництво інтересів у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами та складання документів процесуального характеру.

Наприкінці зустрічі присутні отримали інформаційні матеріали системи правової допомоги, а також візитки з координатами Бережанського бюро правової допомоги, контактні телефони і графік роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*