“Відволіктись від буденності”. Учасниця конкурсу мам, які виховують дітей з інвалідністю (ВІДЕО)

“Відволіктись від буденності”. Учасниця конкурсу мам, які виховують дітей з інвалідністю (ВІДЕО). алла клюкова-панчу, жінка, конкурс міс-особлива мама україни, учасниця, інвалідність

“Відволіктись від буденності”. Учасниця конкурсу мам, які виховують дітей з інвалідністю. алла клюкова-панчу, жінка, конкурс міс-особлива мама україни, учасниця, інвалідністьСуспільне: Кропивницький

Кропивничанка Алла Клюкова-Панчу – одна з 55-ти учасниць конкурсу “Міс-особлива мама України”, участь в якому беруть матері, які виховують дітей з інвалідністю. Робить це не заради перемоги – хоче відволіктися від буденності і відчути себе жінкою, повідомляє Суспільне.

Конкурс відбувається онлайн в шість етапів. Учасниці знімають відео і відправляють для перегляду журі.

Алла розповіла про образ, у якому вона представила себе у першому турі конкурсу “Жінка-богиня”. “Це образ жінки, адже кожна із нас хоче бути красунею, не те щоб богинею. Але ми стараємося, щоб відчувати себе жінкою, просто жінкою”, – розповіла Алла.

Підбори в повсякденному житті вона взуває не часто. Виховує чотирьох дітей – Вікторію 11 років, Сашкові – 6 років, Павло має 4 роки і Маша 2 роки.

У Сашка – затримка психомовного розвитку та епілепсія. “Він у два роки тільки почав ходити. Потім у нього почались епілептичні приступи і поки чоловік був живий, він займався його реабілітацією”.

Для другого етапу конкурсу “Я українка” Алла створювала образ з вишиванкою. “Сама робила стрічки, футболку з вишиванкою. Я так вирішила, що з підручних матеріалів було б добре щось створити”.

Нині триває конкурс “Українському роду нема переводу”. “Потрібно розповісти про традиції, які нам подобаються, які є в українців. Я з самого початку знала, про що буду розповідати – хочу розказати про українські колискові”.

Для етапу “Бабусин горщик” Алла вирішила приготувати товчанку: “Це картопляне пюре із вареною квасолею, маком і вершковим маслом, досить таке цікаве поєднання. Завчасно треба зварити картоплю і квасолю, все потовкти, додати вершкове масло і мак. Зазвичай, українці таку страву готували в піст, м’яса не можна було, і готували”.

До наступного етапу Алла готується декламувати поезію Лесі Українки. “Хочу декламувати “Без надії сподіваюсь”. Цей вірш і трохи про мене, і про мою долю. Були такі моменти і у мене в житті, коли втратила дитину, коли втратила чоловіка”.

“Мета конкурсу, – розповіла його координаторка в Україні Ірина Романюк-Марходей, – показати, що особливі мами такі ж самі жінки, які вміють мріяти, господині та чудові мами”.

Жінок оцінюватимуть журі з України та Італії, говорить Ірина Романюк-Марходей. “Буде три переможниці, грошовий приз – 5, 3 і 2 тисячі. І будуть цінні призи – мікрохвильові печі, планшети, різна дрібна побутова техніка для кухні”.

Конкурс “Міс-особлива мама” завершиться у середині червня.

Що відомо

Започаткувала конкурс торік буковинка Оксана Трапані-Гаденко. Вона проживає в Італії і займається благочинністю – розповіла Суспільному координаторка конкурсу в Україні Ірина Романюк-Марходей.

Олена Демчак, Ольга Склярук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*