Про відміну Всеукраїнської громадської акції незрячих громадян

Про відміну Всеукраїнської громадської акції незрячих громадян. всеукраїнська громадська акція, утос, вади зору, зустріч, незрячий, road, outdoor, trousers, footwear, person, sidewalk, way, jeans, street, clothing. A person standing on a sidewalk

Українське товариство сліпих, яке стоїть на грані розпаду і може втратити фінансову підтримку товариства по програмі 2507020, неодноразово зверталось до різних владних інститутів з проханням особистої зустрічі для аргументування позиції необхідності мати стійку інституційну фінансову підтримку для поточної діяльності соціально-реабілітаційних об’єктів (бібліотеки, клуби, гуртожитки), працівники яких надають різноманітні послуги громадянам України з вадами зору. Багато звернень, особистих зустрічей не дали членам товариства зрозумілої відповіді щодо їхньої майбутньої діяльності, в зв’язку з чим з перших днів нового року 1200 працівників втратили б робочі місця.

Після чергової зустрічі з представником Президента Україні у справах осіб з інвалідністю Валерієм Михайловичем Сушкевичем були обговорені проблеми, викладені аргументи і було прийнято рішення щодо особистої зустрічі керівництва УТОС з Міністром соціальної політики України Мариною Володимирівною Лазебною. В зв’язку з вищенаведеним, керівництвом Українського товариства сліпих було прийняте спільне рішення про перенесення Всеукраїнської громадської акції незрячих громадян на більш пізній період.

Заступник голови правління,
Михайло Новосецький

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*