Прокуратура Чернівецької області довела, що лікар, який вимагав хабар, має понести реальну міру покарання

Прокуратура Чернівецької області довела, що лікар, який вимагав хабар, має понести реальну міру покарання. чернівецька область, дитина-інвалід, лікар, позбавлення волі, хабар, door, gate, window, building, stairs, computer. A gate in front of a building

Прокуратура Чернівецької області довела, що лікар, який вимагав хабар, має понести реальну міру покарання. чернівецька область, дитина-інвалід, лікар, позбавлення волі, хабарАпеляційний суд Чернівецької області підтримав принципову позицію прокуратури Чернівецької області та залишив у силі вирок суду першої інстанції відповідно до якого колишнього завідувача опікового відділення ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги» визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч 3. ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, шляхом вимагання).

Доведено, що медик вимагав та одержав від громадянина 5000 гривень неправомірної вигоди за оформлення та видачу позитивного висновку лікарсько-консультативної комісії для неповнолітньої дитини-інваліда, щоб вона змогла отримати пенсію.

Суд призначив вказаній службовій особі покарання у виді 5 років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків строком на 3 роки. Одразу після проголошення вироку засудженого було взято під варту із зали суду.

Прес-служба прокуратури Чернівецької області

Прокуратура Чернівецької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*