У Дніпрі може з’явитися екопарк відпочинку для молоді та людей з обмеженими можливостями

У Дніпрі може з’явитися екопарк відпочинку для молоді та людей з обмеженими можливостями. дніпро, екопарк, обмеженими можливостями, інвалід, інвалідність, tree, outdoor, man, bicycle, person, wheel, bicycle wheel, park. A man riding a skateboard on a rail

У Дніпрі може з’явитися екопарк відпочинку для молоді та людей з обмеженими можливостями. дніпро, екопарк, обмеженими можливостями, інвалід, інвалідністьУ Дніпрі подали ініціативу створення екопарку відпочинку для інвалідів і молоді Соборного району. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на платформу для реалізації бюджету участі “Громадський проект”.

Автори необхідність екопарку пояснюють так: «З окупацією Криму люди з інвалідністю втратили можливість відвідувати спеціалізовані санаторії у Криму, де вони зазвичай не тільки проходили лікування, але і разом відпочивали у парковій зоні, набиралися сил і купалися у морі».

Для проекту запропоновано територію коси у житловому масиві Перемога-6, тому що туди вже ходить доступний громадський транспорт, і територія Коси вже досить облагороджена: на її адаптацію не будуть потрібні великі матеріальні ресурси. Наостанок, там є доступ до річки, а значить можна буде скупатися і половити рибу.

Вартість проекту становить 600 000 гривень, за нього вже проголосували 276 осіб.

Марія Фаріон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*