Результати проведеного оцінювання роботи в ГУНП в Херсонській області із забезпечення прав осіб з інвалідністю

Результати проведеного оцінювання роботи в ГУНП в Херсонській області із забезпечення прав осіб з інвалідністю. гунп, херсонська область, забезпечення, оцінювання, інвалідність, hand, finger

На виконання Доручення МВС України від 02.12.2021 №209/37 «Про організацію проведення оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю» Головним управлінням Національної поліції в Херсонській області поведено оцінювання роботи щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю.

Оцінювання здійснювалось за Методикою оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Міністерстві внутрішніх справ України та центральних органах виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України, затвердженою наказом МВС України від 11.04.2018 №294, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 24.04.2018 за №496/31948, шляхом надання письмових відповідей на тестові завдання.

Станом на 31.12.2021 в ГУНП в Херсонській області працювало 5 осіб, які мають ІІІ групу інвалідності.

Результати оцінювання узагальнювалися робочою групою, утвореною наказом ГУНП в Херсонській області від 31.12.2021 №2032 (з числа представників структурних підрозділів ГУНП) та представником Херсонського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю. Загалом в оцінювані роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю брали участь 6 осіб.

За результатами оцінювання загальний середній бал склав 18 (якщо за результатами оцінювання роботи загальна оцінка становить більше, ніж 25 балів, забезпечення реалізації прав осіб з інвалідністю вважається неповним).

ГУНП в Херсонській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*