14 маріупольців візьмуть участь в інклюзивному гала-концерті — хто вони та як готуються (ВІДЕО)

14 маріупольців візьмуть участь в інклюзивному гала-концерті — хто вони та як готуються (ВІДЕО). мариуполь, гала-концерт, підтримка, фестиваль, інвалідність

14 маріупольців візьмуть участь в інклюзивному гала-концерті — хто вони та як готуються. мариуполь, гала-концерт, підтримка, фестиваль, інвалідністьУчасники фестивалю. Скріншот відео: kanaldom.tv

Гала-концерт інклюзивного фестивалю творчості “Разом — ми єдині!” відбудеться у Маріуполі 22 січня. Наразі його учасники — фіналісти фестивалю активно готуються, інформує “Дом“.

Відбірковий тур фестивалю відбувся навесні 2021 року в 6 номінаціях. Тепер 14 переможців виступатимуть на гала-концерті. Серед них — Павло та Ольга. У них синдром Дауна, вони рік репетирували з хореографом і волонтерами вальс.

“Усі дуже творчі, але по-своєму. Кожен хоче мати можливість реалізуватися, показати свої вміння. Тому іноді у нас з ними є труднощі. Але вони молодці”, — говорить про учасників фестивалю керівник громадської організації “Повір у себе” Олена Кравченко.

Фестиваль “Разом — ми єдині!” відбувається у Маріуполі вдруге у межах міської цільової програми підтримки, адаптації та професійної орієнтації дітей та молоді з інвалідністю.

“Загалом у нас цього року шість номінацій. Це вокально-хоровий жанр, хореографія, інструментальне виконання, декламація та театральне мистецтво, оригінальний жанр та прикладне мистецтво”, — розповіла начальниця відділу з гуманітарних питань департаменту соціального захисту населення Маріупольської міськради Юлія Приліпіна.

Фіналісти виступатимуть на завершальному гала-концерті разом із творчими колективами Маріуполя. Бажають показати, на що здатні.

“Показати іншим, що і з такими захворюваннями можна жити, можна працювати, можна творити, можна радіти життю”, — каже учасниця майбутнього гала-концерту Юлія Некрасова.

Нагадаємо, основна мета фестивалю “Разом — ми єдині!” — максимально залучити людей з інвалідністю до творчого життя міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*