Співробітники Секретаріату Уповноваженого взяли участь у засіданні комісії з визначення статусу особи з інвалідністю через конфлікт на Сході України

Співробітники Секретаріату Уповноваженого взяли участь у засіданні комісії з визначення статусу особи з інвалідністю через конфлікт на Сході України. антитерористична операція, засідання, поранення, ушкодження, інвалідність, hand, finger

У приміщенні Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції відбулося чергове засідання міжвідомчої комісії з питань встановлення факту отримання особами поранень чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території проведення антитерористичної операції.

У роботі комісії взяли участь Представник Уповноваженого з питань партнерства з інститутами громадянського суспільства Андрій Мамалига та співробітник Департаменту моніторингу соціальних прав Секретаріату Уповноваженого Оксана Паньків.

На засіданні було розглянуто та опрацьовано 12 справ осіб, що отримали поранення чи інші ушкодження здоров’я від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території проведення антитерористичної операції. За період роботи міжвідомчої комісії з 20.12.2018 було розглянуто 56 таких справ.

Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надано зауваження та доповнення до Порядку встановлення зв’язку інвалідності з пораненнями чи іншими ушкодженнями здоров’я, зокрема, до питань, що стосуються соціального захисту постраждалих дітей, які отримали такі поранення чи інші ушкодження здоров’я.

Довідково: Комісія була створена відповідно до Порядку встановлення зв’язку інвалідності з пораненнями чи іншими ушкодженнями здоров’я, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2018 № 306.

Основним завданням міжвідомчої комісії є прийняття рішень про встановлення (відмову у встановленні) фактів отримання особами поранень чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних від вибухових речовин, боєприпасів, військового озброєння до 01 грудня 2014 року,- на території проведення антитерористичної операції, з 01 грудня 2014 року – на території проведення антитерористичної операції, де органи державної влади здійснюють свої повноваження, та в населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення (розмежування), під час проведення антитерористичної операції.

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*