У Кропивницькому з’явилися сіті-лайти за «безбар’єрне середовище» (ФОТО)

У Кропивницькому з’явилися сіті-лайти за «безбар’єрне середовище» (ФОТО). кропивницький, меседж, сіті-лайт, інвалідність, інформаційна кампанія, outdoor, tree, ground, billboard, person, street, sidewalk, clothing, way, curb. A sign on the side of the street

У Кропивницькому з’явилися сіті-лайти за «безбар’єрне середовище». кропивницький, меседж, сіті-лайт, інвалідність, інформаційна кампанія

Нещодавно у центрі міста Кропивницького з’явилися сіті-лайти, покликані привернути увагу громадськості до безбар’єрного середовища людей з інвалідністю.

– Права дітей та дорослих з інвалідністю часто порушуються. Всі ми про це знаємо. Наша організація не раз проводила масові акції, аби до цього привернути увагу громадськості. Люди з інвалідністю повинні відчувати себе на рівних з людьми без інвалідності. Тому громадські діячі Вікторія Семененко та Костянтин Данильченко, які підтримують нашу організацію, ініціювали інформаційну кампанію, щоб ще раз сказати суспільству: «ми за безбар’єрне середовище», – наголошує керівник ГО «Серце матері» Людмила Шукрута.

«Я маю право на щасливе дитинство», «Я завжди рада вас бачити! Я маю право на толерантне та гідне ставлення», «Я маю право на безоплатну доступну та якісну освіту», «Я маю право на незалежний спосіб життя і доступність транспорту», «Я маю право на безбар’єрне середовище та доступність до усіх закладів» – такі меседжі зображені на сіті-лайтах. На фото – діти, члени ГО «Серце матері».

Довідково: Ініціатива реалізується в рамках проекту «Протидій дискримінації. Захист та просування прав людей з інвалідністю», що адмініструє ГО «Територія успіху».

“Кіровоград24.com”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*