У Мінрегіоні розробили Альбом технічних рішень щодо забезпечення безбар’єрності будівель та споруд

У Мінрегіоні розробили Альбом технічних рішень щодо забезпечення безбар’єрності будівель та споруд. альбом, київзндіеп, минрегион, доступність, інвалідність

У Мінрегіоні розробили Альбом технічних рішень щодо забезпечення безбар’єрності будівель та споруд. альбом, київзндіеп, минрегион, доступність, інвалідність

Мінрегіон спільно з Українським зональним науково-дослідним і проєктним інститутом по цивільному будівництву (КИЇВЗНДІЕП) розробили «Альбом технічних рішень обладнання елементами доступності житлових будинків та громадських будівель і споруд», який має сприяти спрощенню процесу проєктування житлових будинків та громадських будівель і споруд з урахуванням принципів безбар’єрності.

Альбом стане практичним посібником із забезпечення належного рівня безбар’єрності та доступності новобудов вже на етапі проєктування, а також розумного пристосування існуючих будівель під час реконструкції, реставрації чи капітального ремонту з урахуванням потреб осіб з інвалідністю, літніх людей, батьків з візками, маленьких дітей та інших.

Положення Альбому базуються на вимогах державних будівельних норм інклюзивності будівель і споруд від 2018 року.

Наразі триває процедура погодження Альбому.

Нагадаємо, створення збірки технічних рішень щодо забезпечення доступності житлових будинків та громадських будівель і споруд реалізується за підтримки першої леді Олени Зеленської в межах її ініціативи «Без бар’єрів», а також на виконання зобов’язань України щодо розвитку безбар’єрного публічного простору, дружнього до сімей з дітьми та маломобільних груп населення в рамках міжнародного «Партнерства Біарріц».

Міністерство розвитку громад та територій України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*