У МОЗ заявили, що встановити групу інвалідності можна заочно та без госпіталізації

У МОЗ заявили, що встановити групу інвалідності можна заочно та без госпіталізації. ірина микичак, моз, госпіталізація, пацієнт, інвалідність, bicycle, outdoor, tree, wheel, bicycle wheel, bike, land vehicle, person, tire, vehicle. A man riding on the back of a bicycle

Міністерство охорони здоров’я перевело роботу медико-санітарних експертних комісій у режим обмеження, внаслідок чого встановити групу інвалідності можна заочно та без госпіталізації пацієнта. Про це під час брифінгу повідомила заступник міністра охорони здоров’я Ірина Микичак, передає кореспондент УНН.

“Ще на початку дії карантинних заходів МОЗ, відповідно до постанови Кабміну, яка стосувалася запобігання поширення на території України коронавірусної хвороби, прийняло рішення і рекомендувало територіальним департаментам охорони здоров’я перевести роботу медико-санітарних експертних комісій у такий режим обмеження… про встановлення групи інвалідності заочно. Основними у процесі комунікації між комісіями і пацієнтами є сімейні лікарі”, – зазначила вона.

За її словами, пройти можна заочно, надіславши наявні медичні документи, які сьогодні є.

“Додаткових жодних госпіталізацій не потрібно. У кожному конкретному випадку, якщо є якийсь спротив – рекомендую звертатися у територіальний департамент охорони здоров’я або до МОЗ”, – додала Микичак.

Валерія Гуржий

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*