У Пенсійному фонді України відбулось засідання постійно діючої робочої групи із забезпечення прав осіб з інвалідністю

У Пенсійному фонді України відбулось засідання постійно діючої робочої групи із забезпечення прав осіб з інвалідністю. пенсійний фонд україни, забезпечення, засідання, оцінювання, інвалідність

У Пенсійному фонді України відбулось засідання постійно діючої робочої групи із забезпечення прав осіб з інвалідністю. пенсійний фонд україни, забезпечення, засідання, оцінювання, інвалідність

Відбулось засідання постійно діючої робочої групи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Пенсійному фонді України, його територіальних органах та на державному підприємстві, що належить до сфери управління Фонду.

На порядок денний винесено два питання: щодо результатів оцінювання роботи у 2021 році із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Пенсійному фонді України та його органах відповідно до Методики, затвердженої постановою правління Пенсійного фонду України від 11 лютого 2021 року № 5-1, та про виконання законодавства з питань пенсійного забезпечення осіб з інвалідністю.

Вікторія Назаренко, генеральний секретар Громадської спілки “Всеукраїнське громадське об’єднання “Національна Асамблея людей з інвалідністю України”, член робочої групи, відзначила, що позитивним є як сам факт розробки та затвердження Методики оцінювання, так і проведена робота з оцінювання. А ще більш важливим є те, що результати оцінювання, і узагальнені, і деталізовані в розрізі питань та територіальних управлінь, винесені на засідання робочої групи для обговорення.

В ході обговорення результатів члени робочої групи Олег Полозюк та Євгеній Свєт надали конструктивні пропозиції щодо удосконалення питань проведення оцінювання та відображення його результатів. Висловили загальну думку, що перше оцінювання показало позитивні результати роботи в органах Фонду щодо забезпечення прав людей з інвалідністю і, водночас, нові напрямки роботи, які потребують уваги, зокрема щодо оцінювання доступності приміщень, де обслуговуються громадяни.

Довідково:

На обліку в органах Пенсійного фонду України станом на 01.01.2022 перебуває 1 491 113 одержувачів пенсії по інвалідності, що більше на 12 231 порівняно з 01.01.2021 (1 478 882 одержувачів).

Середній розмір пенсії по інвалідності протягом 2021 року зріс на 410,30 грн і станом на 01.01.2022 – 3 269,78 грн (станом на 01.01.2021 – 2 859,48 грн).

Пенсійний фонд України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*