У Роздільній учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни розповіли про відкриття власної справи

У Роздільній учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни розповіли про відкриття власної справи. роздільна, зустріч, послуга, служба зайнятості, інвалідність внаслідок війни

У Роздільній учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни розповіли про відкриття власної справи. роздільна, зустріч, послуга, служба зайнятості, інвалідність внаслідок війниУ Роздільній учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни розповіли про відкриття власної справи

Роздільнянська філія Одеського обласного центру зайнятості проводить зустрічі з учасниками бойових дій та особами з інвалідністю внаслідок війни, де надають повну та своєчасну інформацію щодо послуг служби зайнятості, відкриття власної справи або розширення бізнесу шляхом отримання грантів 250, 500 тисяч гривень чи мільйон гривень та отримання професії в системі професійно-технічної освіти.

Про це інформують у Роздільнянській філії центру зайнятості, пише «Район.Роздільна».

Провели спільний захід для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, за участю керівника ГО «Ветерани АТО Роздільнянщини», директорки Роздільнянської філії та представників РТЦК.

Всім присутнім роз’яснили Порядок Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 №738 «Деякі питання надання грантів бізнесу» та ознайомили з Порядком реалізації експериментального проєкту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.

Ці державні програми допоможуть учасникам бойових дій адаптуватися на сучасному ринку праці, за потребою отримати професію та працевлаштуватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*