Україна без бар’єрів — учасники громадських обговорень внесли свої пропозиції до відповідного Плану заходів

Україна без бар’єрів — учасники громадських обговорень внесли свої пропозиції до відповідного Плану заходів. національна стратегія, безбар’єрний простір, зустріч, план заходів, створення

Україна без бар’єрів — учасники громадських обговорень внесли свої пропозиції до відповідного Плану заходів. національна стратегія, безбар’єрний простір, зустріч, план заходів, створення

Безбар’єрність має стати нормою в Україні. До такого висновку дійшли учасники Громадських обговорень проєкту Плану заходів з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні. У заході взяли участь представники громадських та благодійних організацій, аналітичних центрів, місцевого самоврядування, вітчизняні та міжнародні експерти з питань безбар’єрності.

«Створення безперешкодного середовища для усіх груп населення в Україні та рівні можливості для кожного — це найважливіші пріоритети для нас. Саме тому, ми повністю підтримуємо ініціативу першої леді Олени Зеленської по впровадженню і поширенню в Україні принципів безбар’єрності», — зазначила заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська.

Під час зустрічі були обговорені питання фізичної, суспільної та громадянської безбар’єрності. Учасники зустрічі запропонували внести низку доповнень до Плану. Серед них — увести у кожному регіоні України посаду уповноваженого з безбар’єрності, посилити відповідальність за невиконання норм безбар’єрності. У Міністерстві розвитку громад та територій України розглянуть усі конструктивні та дієві пропозиції.

Генеральний директор Директорату просторового планування територій та архітектури Мінрегіону Євген Плащенко висловив упевненість, що ідеї представників громадськості допоможуть ще більш фахово та глибоко доповнити проєкт Плану заходів.

Наступні обговорення Плану відбудуться 29 і 30 червня. У них можна взяти участь, зареєструвавшись через форму: https://bit.ly/3xy2VUG

Нагадаємо, раніше Мінрегіон отримав повноваження проводити моніторинг рівня доступності об’єктів житлово-комунального та громадського призначення для маломобільних груп разом з Мінсоцполітики та громадськими організаціями осіб з інвалідністю.

Довідково

Розроблення проєкту Плану заходів з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на 2021-2022 роки координує Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Експертний консорціум, який сформували Центр економічного відновлення, ІСАР Єднання та ГО «Безбар’єрність», надає аналітичну та технічну підтримку міжвідомчій робочій групі при Кабінеті Міністрів для розробки Плану заходів з реалізації Нацстратегії безбар’єрності.

Міністерство розвитку громад та територій України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*