Українських водіїв будуть по-новому штрафувати за парковку

Українських водіїв будуть по-новому штрафувати за парковку. паркування, покарання, порушення, інвалідність, інспектор

Українських водіїв будуть по-новому штрафувати за парковку. паркування, покарання, порушення, інвалідність, інспекторЗа паркування на місцях для інвалідів хочуть карати по-новому. Джерело: obozrevatel.com

Група депутатів внесла на розгляд Верховної Ради законопроєкт, який передбачає зміни у процедурі покарання за паркування на місцях для інвалідів, повідомляє “Обозреватель”.

Інформація з’явилася на порталі ВРУ. Щоб не відволікати поліцію, для розв’язання цієї проблеми пропонується задіяти інспекторів із паркування. Група народних депутатів зареєструвала проєкт №4594 “Про внесення змін до статті 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення”.

Відповідно до документа пропонується розширити повноваження інспекторів із паркування. Наразі у списку їхніх повноважень – розгляд справ про порушення правил дорожнього руху, відповідно до яких передбачено відповідальність у частинах 1, 3 і 6 ст.122 КУпАП – за порушення правил зупинки та стоянки, а також частин 1, 2 і 8 ст.152 -1 КУпАП – за порушення порядку та правил платного паркування.

Українських водіїв будуть по-новому штрафувати за парковку. паркування, покарання, порушення, інвалідність, інспекторРозширення повноважень інспекторів із паркування дозволить оперативніше реагувати на порушення. Джерело: obozrevatel.com

Народні обранці пропонують розширити список повноважень інспекторів із паркування частиною 5 ст.122 КУпАП – зупинка або стоянка на місцях, призначених для автомобілів, яким керують люди з інвалідністю або в яких таких людей перевозять, яка поки належить до компетенції поліції.

У такому разі, на думку ініціаторів законопроєкту, інспектори з паркування зможуть більш оперативно реагувати на цей вид правопорушень, а поліція матиме можливість займатися виконанням більш серйозних завдань.

Сергій Іванов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*