Уповноважений тримає на контролі питання забезпечення права пільгового проїзду для людей з інвалідністю

Уповноважений тримає на контролі питання забезпечення права пільгового проїзду для людей з інвалідністю. уповноважений, звернення, перевізник, пільговий проїзд, інвалідність, bird, design, graphic, typography, logo, vector, abstract, screenshot, vector graphics. A close up of a logo

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надійшло звернення від громадянина К. щодо відмови йому у придбанні пільгового квитка на автостанції міста Полтави як людині з II групою інвалідності.

Міністерство інфраструктури України, до якого звернулася Уповноважений з прав людини для встановлення всіх обставин справи та вжиття належних заходів реагування, повідомило, що автоперевізник компенсував заявнику вартість квитка, а касир автостанції приніс йому свої вибачення.

Також Міністерство інфраструктури України повідомило, що питання пільгового перевезення громадян України, які мають право на такий проїзд, перебуває на постійному контролі керівництва Державної служби України з безпеки на транспорті, в рамках здійснення якого територіальним органам Укртрансбезпеки надано доручення, спрямоване на дотримання перевізниками вимог законодавства України щодо забезпечення права населення на пільговий проїзд.

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*