Уряд удосконалив механізм придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату

Уряд удосконалив механізм придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату. автомобіль, забезпечення, перевезення, постанова, інвалідність, building, outdoor, window, skyscraper, city, government building, sky. A large white building

12 червня 2019 року Уряд на своєму засіданні ухвалив постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату”.

Постановою передбачено включення до переліку потенційних одержувачів спеціально обладнаних автомобілів для забезпечення перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату державних центрів комплексної реабілітації осіб (дітей) з інвалідністю, що належать до сфери управління Мінсоцполітики, та розширення переліку виконавчих органів міських рад, міст з чисельністю населення до 50 тис. осіб, що можуть отримувати спеціально обладнані автомобілі.

Це рішення прийняте з метою забезпечення державних соціальних гарантій, передбачених для осіб з інвалідністю, шляхом удосконалення механізму забезпечення осіб з інвалідністю автотранспортом в Україні, а також підвищення ефективності використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою ,,Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю”, на виконання вимог законів України „Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні”, „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист”, „Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, „Про гуманітарну допомогу”, „Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення інвалідів автомобілями”, постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2006 р. № 999 „Про затвердження Порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями”, Бюджетного кодексу України.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*