В КААС створено робочу групу для допомоги людям з інвалідністю

В КААС створено робочу групу для допомоги людям з інвалідністю. київ, доступність, робоча група, суд, інвалідність, person, table, indoor, sitting, group, people, wall, glasses, clothing, long. A group of people sitting at a table with wine glasses

На базі Київського апеляційного адміністративного суду створено робочу групу із забезпечення доступності суду та судової процедури для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в місті Києві.

Як повідомили виданню «Закон і Бізнес» у КААС, перше засідання робочої групи відбулося 24 лютого.

Членами робочої групи стали представники апеляційних судів столиці: Анатолій Овчаренко, Київський апеляційний господарський суд, Олег Радченко, апеляційний суд м. Києва, Олег Угнівенко, Київський апеляційний адміністративний суд, Оксана Зельдич, апеляційний суд Київської області; Іван Марусевич, Олена Луц, ВГО «Асоціація інвалідів-спинальників України», Богдан Мойса, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Віктор Романюк, Центральне управління УТОС, Вікторія Назаренко, Олег Полозюк, Національна асамблея осіб з інвалідністю, Олександр Вознюк, ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів»; Богдан Моніч, Рада суддів України, Олександр Сімановський, голова ТУ ДСА в м. Києві, Наталія Чумак, ГО «Інститут судового мененджменту».

На засіданні було затверджено положення про робочу групу й обрано голову — Олександра Вознюка, заступників — Олега Угнівенка та Наталію Чумак, і секретаря — Оксану Зельдич.

Представники апеляційних судів розповіли про те, що зроблено і що планується зробити для поліпшення доступу людей з інвалідністю до будівлі суду. А також вносили пропозиції до «Стратегії 2017» – документу, що стане проектом дій задля допомоги суддям і працівникам апаратів у співпраці із людьми з інвалідністю.

«Стратегія 2017» з додатковими правками та пропозиціями опублікується як результат після наступної зустрічі членів робочої групи.

Закон і Бізнес

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*