В Україні людям на візках можуть дозволити їздити по проїжджій частині

В Україні людям на візках можуть дозволити їздити по проїжджій частині. візок, проїжджа частина, тротуар, учасник дорожнього руху, інвалідність, bicycle, wheel, outdoor, ground, tire, auto part, land vehicle, parked, vehicle, spoke. A bicycle parked on the side

В Україні людям на візках можуть дозволити їздити по проїжджій частині. візок, проїжджа частина, тротуар, учасник дорожнього руху, інвалідністьЛюдям з інвалідністю на візках можуть дозволити їздити по проїжджій частині / Фото з вільних мереж

Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді дозволити особам з інвалідністю на візках їздити по краю проїжджої частини дороги, вулиці чи по узбіччі, інформує Телеканал новин «24».

Про це свідчить законопроект №7486, зареєстрований у парламенті 15 січня.

Так, Кабмін пропонує прирівняти осіб, які рухаються у колісних засобах, до учасників дорожнього руху. Згідно з пропонованим проектом закону, особи з інвалідністю на візках зможуть рухатися по тротуарах, пішохідних або велосипедних доріжках зі швидкістю пішоходів.

Документом передбачається, що особи, які рухаються по краю проїжджої частини дороги, повинні будуть пересуватися у напрямку руху транспорту по правій крайній смузі, а поворот ліворуч або розворот дозволяється на дорогах з однією смугою і без трамвайної колії посередині.

Зазначимо, що під час руху люди на візках повинні виконувати вимоги, які стосуються велосипедистів. Також необхідно використовувати технічно справні коляски; не перевозити вантажі, що заважають керуванню; не перевозити пасажирів.

Окрім того, візки повинні бути обладнані світловідбивачами, а під час руху в темну пору доби по краю проїжджої частини дороги – зовнішніми світловими пристроями.

Одна репліка к “В Україні людям на візках можуть дозволити їздити по проїжджій частині”

  1. вони думають що я, пересуваючись на інвалідному візку, буду запитувати дозволу, особливо якщо нема умов доступності? можуть дозволити або не дозволити? оце нонценс…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*