В Україні перевірять рішення експертиз про інвалідність для чоловіків призовного віку — МОЗ

В Україні перевірять рішення експертиз про інвалідність для чоловіків призовного віку — МОЗ. моз, експертиза, перевірка, рішення, інвалідність

В Україні перевірять рішення експертиз про інвалідність для чоловіків призовного віку — МОЗ. моз, експертиза, перевірка, рішення, інвалідністьУ МОЗ уточнили, що перевіряти будуть не всі рішення експертиз. (Фото:АрміяInform)

В Україні проведуть перевірки рішень медико-соціальних експертиз щодо чоловіків, які отримали статус інвалідності 2 і 3 груп після повномасштабного російського вторгнення, інформує NV.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України у Facebook.

Перевірятимуть рішення комісії щодо чоловіків, віком від 25 до 50 років.

У МОЗ уточнили, що перевіряти будуть не всі рішення експертиз.

Винятки становлять:

  • ті, кому змінили групу інвалідності на 2 або 3;
  • ті, хто отримав групу інвалідності внаслідок захворювань, поранень (травм, контузій, каліцтв), отриманих під час захисту батьківщини;
  • ті, у кого відсутні кінцівки, кисті рук, стопи ніг, один із парних органів;
  • ті, у кого діагностували онкологічні хвороби, інтелектуальні порушення або психічні розлади, церебральний параліч або інші паралітичні синдроми через інвалідність з дитинства.

Також пресслужба наголосила, що самостійно з’являтися для проходження повторного огляду всім людям, які отримали інвалідність після повномасштабного російського вторгнення, станом на зараз не потрібно.

Єлизавета Кумбер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*