Волинь долучилася до проєкту методичної підтримки щодо впровадження Нацстратегії зі створення безбар’єрного простору

Волинь долучилася до проєкту методичної підтримки щодо впровадження Нацстратегії зі створення безбар’єрного простору. волинь, національна стратегія, безбар’єрний простір, зустріч, інвалідність

Волинь долучилася до проєкту методичної підтримки щодо впровадження Нацстратегії зі створення безбар’єрного простору. волинь, національна стратегія, безбар’єрний простір, зустріч, інвалідність

2 лютого в режимі відеоконференції відбулася перша установча зустріч представників оргкомітету проєкту «Методична підтримка для обласних державних адміністрацій з впровадження Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні» з працівниками профільних структурних підрозділів Волинської облдержадміністрації, на яких в межах компетенції покладені обов’язки щодо реалізації Нацстратегії в області.

Вітаючи учасників зустрічі, радниця – уповноважена Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна наголосила на важливості впровадження в Україні Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору та окреслила основні напрямки роботи як на рівні держави, так і на рівні регіонів.

Окрім того, учасникам зустрічі була презентована Програма методичної підтримки для обласних державних адміністрацій, що реалізується за участі Тетяни Ломакіної в рамках проектів ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» і «Права людини для України».

Програма спрямована на поліпшення ситуації з безбар’єрністю та дотриманням прав маломобільних груп населення в Україні шляхом посилення спроможності регіональних органів виконавчої влади реалізувати положення Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору у взаємодії з місцевими організаціями громадянського суспільства.

Відтак, в ході установчої зустрічі обговорено питання створення та належного функціонування Міжвідомчих робочих груп з реалізації та моніторингу виконання Нацстратегії.

Слід зазначити, що відповідна постійно діюча робоча група створена на Волині ще на початку грудня розпорядженням голови облдержадміністрації № 794. До складу Робочої групи, яку очолив перший заступник голови облдержадміністрації, увійшли працівники профільних структурних підрозділів ОДА, а також представники кількох громадських організацій, які представляють інтереси людей з інвалідністю.

До слова, обласна міжвідомча робоча група з реалізації регіонального плану заходів зі створення безбар’єрного простору – це тимчасовий консультативно-дорадчий орган, утворений при ОДА з метою розвитку безбар’єрного середовища та інклюзії в регіоні.

На завершення зустрічі її учасники окреслили подальші кроки співпраці задля ефективної реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Волинська ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*