Як отримати допомогу особам з інвалідністю

Як отримати допомогу особам з інвалідністю. рівненська область, біженець, переселенец, єдопомога, інвалідність

Як отримати допомогу особам з інвалідністю. рівненська область, біженець, переселенец, єдопомога, інвалідність

Відповідно до листа Рівненського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю від 17.05.2022 № 416/01-15 Міністерством соціальної політики України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції розробили платформу єДопомога з метою забезпечення нагальних проблем громадян, які постраждали від російської агресії та надання адресної гуманітарної допомоги особам з інвалідністю, регіональним переселенцям та біженцям – особам з інвалідністю, які тимчасово переселилися у Рівненську область.

На вказаній платформі можна залишити заявку на отримання гуманітарної допомоги: продукти харчування, засоби гігієни, ліки, побутові речі, одяг та скористатися різними видами соціальних послуг.

Зареєструватися на платформі єДопомога https://edopomoga.gov.ua можна за посиланням https://social.edopomoga.gov.ua/. В рубриці “Отримати допомогу”, особа з інвалідністю заповнює заявку на отримання допомоги та обирає необхідні види допомоги у сформованому кабінеті. Після сформованої та відправленої заявки очікує гуманітарну допомогу від обраного особою з інвалідністю благодійника.

Дубенська міська рада

2 реплік к “Як отримати допомогу особам з інвалідністю”

  1. Доброго вечора. Заповнювала анкету на ЄДомога. Але відповіді не отримала. Є 2га група інвалідності. Живу в Києві. Хоча сама з Білої Церкви. У моєму випадку і вч цей важкий час, в мене є змога отримати продуктову або матеріальну допомогу? Будь ласка. Дякую та гарного вечора

  2. Я інвалід дитинства другої групи дцп потребую допомоги продуктів харчування і лікив

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*