Як вижити без субсидії людям з інвалідністю – історія братів зі Слов’янська (ВІДЕО)

Як вижити без субсидії людям з інвалідністю – історія братів зі Слов’янська (ВІДЕО). борг, комуналка, соціальна виплата, субсидія, інвалідність

Як вижити без субсидії людям з інвалідністю – історія братів зі Слов’янська. борг, комуналка, соціальна виплата, субсидія, інвалідність

Двоє братів зі Слов’янська мають інвалідність першої групи та за законом можуть розраховувати на субсидію, але не отримують її. Сайт 6262.com.ua розбирався, чому.

До нашої редакції звернулася мешканка Слов’янська із проханням розповісти про скрутну ситуацію, в якій опинилися двоє її сусідів. Брати Герман та Олександр Діденко.

Вона розповіла, що обидва брати мають інвалідність першої групи і не можуть працювати. У братів немає родичів чи близьких, які б їм допомагали. Живуть вони у скрутному становищі тільки на соціальні виплати, а Управління соціального захисту населення відмовило їм у субсидії.

Самі брати також підтвердили слова сусідки та розповіли, що кожен з них отримує соціальні виплати трохи більше 3 тисяч гривень. Але цих грошей ледве вистачає на життя, тому борги за комуналку накопичуються.

Після цього ми звернулися до УСЗН та попросили прокоментувати, чому брати не отримують субсидію і що мають зробити, щоб її оформити. Подробиці цієї історії та відповідь спеціаліста Управління дивіться у нашому репортажі:

Вікторія Повержук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*