Як визначається пенсія по інвалідності працівникам прокуратури – пояснення ПФУ

Як визначається пенсія по інвалідності працівникам прокуратури – пояснення ПФУ. пфу, пенсія, прокурор, стаж, інвалідність

Як визначається пенсія по інвалідності працівникам прокуратури – пояснення ПФУ. пфу, пенсія, прокурор, стаж, інвалідністьДжерело фото: соцмережі

Як розповіли у ПФУ, пенсія по інвалідності призначається особам, яким установлено інвалідність. Залежно від ступеня втрати працездатності визначено три групи інвалідності. Причина, група, час настання інвалідності, строк, на який вона встановлюється, визначаються органом медико-соціальної експертизи, інформує «Судово-юридична газета».

Умови призначення, порядок обчислення та розміри пенсій по інвалідності залежать від закону, згідно з яким призначається така пенсія.

Так, умови призначення та розміри пенсії по інвалідності працівникам прокуратури визначені Законом України від 14.10.2014 №1697- VІІ «Про прокуратуру» (частина дев’ята стаття 86).

Прокурорам, визнаним особами з інвалідністю I або II групи, призначається пенсія по інвалідності в розмірі 60 % суми їхньої місячної заробітної плати, за наявності стажу роботи в органах прокуратури не менше 10 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*