“Мій тато — робот”. Історія захисника, який втратив ногу на фронті (ВІДЕО)

“Мій тато — робот”. Історія захисника, який втратив ногу на фронті (ВІДЕО). назар тимочко, військовослужбовець, поранення, протез, протезування

“Мій тато — робот”. Історія захисника, який втратив ногу на фронті. назар тимочко, військовослужбовець, поранення, протез, протезуванняНазар Тимочко. Скриншот: kanaldim.tv

Назар Тимочко — військовослужбовець ЗСУ. Під час виконання одного із завдань він отримав поранення. На жаль, лікарям не вдалося зберегти його праву ногу. Після цього на Назара чекало протезування та довготривале відновлення. Історію захисника дізнавайтеся у “Ранку Вдома”.

Назар Тимочко дивом вижив під час виконання бойового завдання. Допомогли побратими. Бійцю пробило кістки на нозі та артерію. На жаль, праву ногу лікарям врятувати не вдалося. Далі було довготривале лікування в чотирьох шпиталях у Львові.

Згодом військовослужбовцю зробили протезування. Тепер він проходить реабілітацію в обласному шпиталі в Рівненській області. Каже, що звикає до протеза. Поки ходити без допоміжних засобів не може. Треба ще добре тренуватись. Тож поки пересувається за допомогою милиць. Вдома на нього чекають батьки, дружина та маленький Максим.

“Син чекає тата, щоб гратися. Він всім каже, що його тато робот. Чекає мене, тож я мушу стати на ноги”, — зізнався військовослужбовець ЗСУ Назар Тимочко.

Назар Тимочко родом з Рівненщини. У мирному житті працював на деревообробному підприємстві, а на війні став розвідником. Мобілізувався у серпні 2022 року. Понад місяць проходив курс базової загальної військової підготовки у Великій Британії та в Україні. Важке поранення отримав біля села Роботине Запорізької області. Чоловік неймовірно сильна духом людина, кажуть лікарі.

“Назар — яскравий приклад такої емоційної стійкості та психологічної стійкості. Дуже сильний. Він дуже добрий, скромний, завжди готовий допомогти. Це людина, яка знала, куди вона йде. З самого початку розумів, що він втратив, але зараз він працює, бо знає заради кого йому треба жити”, — розповіла психологиня Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни Тамара Пилипюк.

Долати довгий шлях відновлення воїну допомагає фізичний терапевт Святослав. Разом вони відпрацьовують навички ходьби, щоб боєць зміг почуватися впевненіше, зміцнив м’язи та навчився тримати рівновагу.

Захисник вмотивований, готовий працювати й досягати результату. Він мріє швидше відновитися, подорожувати з родиною, займатись улюбленим волейболом та продовжити службу в ЗСУ.

Телеканал “Дім”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*