За вимагання та одержання неправомірної вигоди на Хмельниччині судитимуть лікаря місцевої поліклініки (ФОТО)

За вимагання та одержання неправомірної вигоди на Хмельниччині судитимуть лікаря місцевої поліклініки (ФОТО). хмельницький, лікар, неправомірна вигода, хабар, інвалідність, person, indoor, group, people, clothing, design. A group of people standing around a table

За вимагання та одержання неправомірної вигоди на Хмельниччині судитимуть лікаря місцевої поліклініки. хмельницький, лікар, неправомірна вигода, хабар, інвалідність

Прокуратурою Хмельниччини спільно з іншими уповноваженими на боротьбу із корупцією органами продовжується цілеспрямована робота з виявлення фактів корупційних правопорушень та притягнення винних до відповідальності.

Як повідомлялось раніше, у лютому 2017 року за результатами спільних скоординованих дій правоохоронців викрито факт одержання неправомірної вигоди лікарем ортопедом-травматологом однієї із поліклінік міста Хмельницького.

Так, за безпосередньої участі працівників Хмельницької місцевої прокуратури у взаємодії зі співробітниками Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України в результаті проведених негласних слідчих (розшукових) дій задокументовано факт одержання неправомірної вигоди лікарем – членом лікувально-консультативної комісії міської поліклініки.

Викрити хабарника вдалось завдяки активній громадській позиції хмельничанки, яка після так званого прохання лікаря надати йому неправомірну вигоду, звернулась до правоохоронців із відповідною заявою.

Встановлено, що медичний працівник вимагав та одержав від мешканки обласного центру неправомірну вигоду в сумі 7 тис грн за надання направлення на проходження медико-соціальної експертної комісії для встановлення групи інвалідності.

Під час одержання обумовленої суми хабара зазначену особу викрито та затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Кошти неправомірної вигоди, які лікар намагався сховати від правоохоронців у робочому столі, вилучено.

Обвинувальний акт за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням) Кримінального кодексу України, направлено до суду.

Наразі лікаря відсторонено від займаної посади.

Довідково: санкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Генеральна прокуратура України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*