Захисники України, постраждалі внаслідок війни, можуть отримати допомогу на реабілітацію з обласного бюджету

Захисники України, постраждалі внаслідок війни, можуть отримати допомогу на реабілітацію з обласного бюджету. захисник україни, львівщина, допомога, реабілітація, інвалідність

Захисники України, постраждалі внаслідок війни, можуть отримати допомогу на реабілітацію з обласного бюджету. захисник україни, львівщина, допомога, реабілітація, інвалідністьДопомога на реабілітацію Захисникам України з Львівщини

Особи з інвалідністю внаслідок війни І, ІІ, ІІІ груп з числа Захисників та Захисниць України мають право отримати адресну допомогу на реабілітацію або санаторно-курортне лікування.

Допомога надається і виплачується особам з інвалідністю, які фактично проживають у Львівській області. Про це йдеться в Комплексній програмі соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки.

Допомога надається один раз на рік на одну особу на реабілітацію для оплати вартості медичної та/або фізичної, та/або психологічної реабілітації.

Розмір допомоги залежить від групи інвалідності та у 2022 році становить:

  • І група – 25 тис. грн;
  • ІІ група – 15 тис. грн;
  • ІІІ група – 10 тис. грн.

Для отримання допомоги необхідно звернутися з відповідною заявою та пакетом документів до відділу з питань соціального захисту сільської, селищної, міської ради за зареєстрованим місцем проживання / перебування.

Для осіб, які отримували таку допомогу у 2021 році необхідно додати відповідні документи вартості отриманих послуг не меншої від двох третіх розміру допомоги.

Департамент соціального захисту населення

Львівська обласна військова адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*