Українець встановив рекорд на велосипеді попри інвалідність (ВІДЕО)

1 08 3 522149344218 2. велосипеді, рекорд


Він здолав 400 кілометрів на велосипеді, попри біль у ногах. На своєму шляху він навіть приймав знеболювальне, повідомляє
Телеканал новини «24».

Від народження Андрій Нечипоренко хворіє на артроз. Його одна нога коротша за іншу на кілька сантиметрів. А ще має проблеми зі суглобами. Однак, попри усі недуги чоловік все наважився сісти на велосипед.

Незважаючи на проблеми зі здоров’ям чоловік має у своїй скарбничці безліч нагород з велосипедного туризму. Крім цього, на його рахунку уже сім рекордів, а останній — унікальний, у категорії “Сила волі”.

За словами керівника проекту “Національний реєстр рекордів” Лани Вєтрової, цей рекорд унікальний тим, що з таким захворюванням, здійснити цей рекорд практично нереально.

З хворими ногами чоловік зробив те, що не до снаги кожній здоровій людині. Чоловік на велосипеді промчав 400 кілометрів за 30 годин. Не обійшлося і без знеболювального. Секретом свого успіху спортсмен називає непереборне бажання досягнути поставленої цілі.

Андрій Нечипоренко — перший у Харкові рекордсмен-інвалід у всеукраїнській категорії “Сила волі”. Та на досягнутому зупинятися не збирається і уже незабаром обіцяє нові рекорди.

Автор сюжету — Олеся Гузун

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*