Американець допомагає дітям та людям з інвалідністю у Житомирі (ФОТО)

Американець допомагає дітям та людям з інвалідністю у Житомирі (ФОТО). jed johnson, житомир, допомога, покликання, інвалідність

Американець допомагає дітям та людям з інвалідністю у Житомирі. jed johnson, житомир, допомога, покликання, інвалідність

Jed Johnson — людина, про яку можна говорити багато! Скільки всього цей американець зробив для діток та людей із інвалідністю тут, у Житомирі. Це його покликання — допомагати.

Про це 21 червня на своїй сторінці у Фейсбук написав мер Житомира Сергій Сухомлин.

“Він продовжує підтримувати наше місто власними ініціативами: разом з партнером Josh Woods вони передали Прозорому потужні портативні сервери, аби створити резервні копії даних та зберегти інформацію у разі надзвичайної ситуації. А також, комутатор для створення мережі та потужний роутер для роботи в укритті! Іноді повітряні тривоги — по кілька годин. Тепер можна працювати просто у сховищах, на комп’ютерах з якісним інтернетом.

Проговорили і наступні кроки співпраці. На Луганщині, в Попасній працював Центр комплексної реабілітації для осіб із інвалідністю. Зараз це місто — гаряча точка. Там важкі бої. Вони змушені евакуюватись. Ми плануємо перевезти цей центр у Житомир, з працівниками. Він — як для дітей, так і для старших 18-ти років. Джед має величезний досвід у допомозі діткам, зокрема, діткам із інвалідністю. Плануємо реалізувати це все за підтримки UNICEF. Разом ми сильніші і обов’язково впораємось”, – написав Сергій Сухомлин та опублікував фото.

«Житомир-Онлайн»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*