Австралієць з інвалідністю підкорив Еверест, незважаючи на зламаний візок

Австралієць з інвалідністю підкорив Еверест, незважаючи на зламаний візок. еверест, автокатастрофа, турист-екстремал, інвалідний візок, інвалідність, sky, hiking, mountain, outdoor, ground, person, hiking equipment, group, people, clothing. A group of people standing on top of a mountain

Австралієць з інвалідністю підкорив Еверест, незважаючи на зламаний візок. еверест, автокатастрофа, турист-екстремал, інвалідний візок, інвалідністьАвстралієць піднявся на висоту 5364 метри над рівнем моря за 10 днів. Фото: dailymail.зі.uk

Чоловік з інвалідністю з Австралії підкорив Еверест. Про це повідомляє Daily Mail.

Зазначається що австралієць піднявся на висоту 5364 метри над рівнем моря за 10 днів. На сьомий день походу у його коляски відвалилося колесо. Канат був прив’язаний до зламаної сторони інвалідного візка, щоб він не перекинувся.

“Я був розчарований. Я сидів на камені і міркував, як мені продовжити свій шлях, кинути все або знайти новий спосіб. Коли я дістався до табору на руках, всі захоплювалися мною, і це було дуже принизливо”, — зазначив він і додав, що за час підйому йому довелося змінити п’ять пар рукавичок.

В 17 років Дулан зламав хребет в автокатастрофі, і йому паралізувало ноги. Виробник одягу Apexgen запропонував чоловіку 70 тисяч доларів, щоб той піднявся на Еверест в інвалідному кріслі для рекламної кампанії бренду.

До сходження турист-екстремал готувався вісім місяців.

Своїм вчинком австралієць сподівається надихнути людей і довести, що будь-яка мета може бути досягнута наполегливою працею.

“Українські Новини”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*