Богдан Чіпак, який має першу групу інвалідності, встановив рекорд з відтискання (ФОТО)

Богдан Чіпак, який має першу групу інвалідності, встановив рекорд з відтискання (ФОТО). богдан чіпак, відтискання, досягнення, рекорд, інвалідність, person, ground, basketball, footwear, man, crowd. A person standing in front of a crowd

Богдан Чіпак, який має першу групу інвалідності, встановив рекорд з відтискання. богдан чіпак, відтискання, досягнення, рекорд, інвалідність

Рекордсмен Богдан Чіпак, який є інвалідом першої групи, встановив новий рекорд України – за 30 секунд він зробив 42 відтискання.

Про це повідомив депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук на своїй сторінці у Фейсбуку.

«Є! Новий рекорд України! Богдан Чіпак, котрий має інвалідність I групи, за 30 секунд зробив 42 віджимання. Нове досягнення зафіксував представник Національної книги рекордів Україні», – написав Валерій Веремчук.

І додав, що захоплюється такими людьми, як Богдан.

«Він звівся на ноги після важкої травми спини, попри не вельми оптимістичні прогнози лікарів. Не лише почав ходити, а й займатися спортом, встановлювати рекорди. Це приклад! Для кожного. Прекрасно, що новий рекорд Богдан встановлював у школі – на очах у дітей, які переконалися: треба ставити перед собою, на перший погляд, навіть неможливі завдання. Бо коли є впевненість у собі, сила волі, справа, яку щиро любиш, можна досягнути небачених результатів і висот», – написав Веремчук.

Фото зі сторінці Валерія Веремчука у Фейсбуку

«Дивись.info»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*