“Інвалідність не є перепоною”, – байкер з Тернопільщини відправиться в особливу мотоподорож (ВІДЕО)

“Інвалідність не є перепоною”, – байкер з Тернопільщини відправиться в особливу мотоподорож (ВІДЕО). іван космина, байкер, мотоподорож, стереотип, інвалідність

“Інвалідність не є перепоною”, – байкер з Тернопільщини відправиться в особливу мотоподорож. іван космина, байкер, мотоподорож, стереотип, інвалідністьФото із соцмереж

Іван Космина з Гусятина їздить на візку понад 10 років.

Чоловік вирішив довести, що інвалідність не є перепоною для життя.

Для цього байкер відправиться у мотоподорож до Карпат. Зараз триває підготовка до поїздки, яка, за його словами, запланована на наступний рік.

“Ця подорож буде направлена на те, щоб донести суспільству, що інвалідність не є перепоною для того, аби жити!

Моя ціль зруйнувати радянські стереотипи про людей з інвалідністю нав’язані нам чиновниками і я робитиму максимум, що в моїх силах”, – розповів на своїй Фейсбук-сторінці Іван Космина.

Крім того, чоловік хоче підтримати військових, які повертаються з фронту з пораненнями, продемонструвавши їм, що життя з інвалідністю може бути повноцінним.

“В нашій країні дев’ятий рік йде війна. Тисячі наших захисників отримують інвалідність і наше завдання прийняти цих людей такими, якими вони є, а не так, як це робили комуністи після другої світової чи Афгану”, – зазначив байкер.

Мотоцикл, який чоловік зібрав разом із друзями, доставили у Чортків для підготовчих робіт.

“Тернополяни”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*