Історія кохання особливої пари із Закарпаття підкорює мережу (ВІДЕО)

Історія кохання особливої пари із Закарпаття підкорює мережу (ВІДЕО). віталій і корнелія бабич, сувенір, хвороба, інвалідний візок, інвалідність, person, screenshot, indoor, human face, man, clothing. A group of people looking at a screen

Особлива пара з Сімера, – Віталій і Корнелія Бабич, – виробляє сувеніри з фанери і мріє розвинути це в маленьку сімейну справу. Корнелії Бабич 33 роки. І хоча жінка пересувається за допомогою інвалідного візка, вона весь час посміхається і жартує. Закарпатка з гумором сприймає скромні умови життя і навіть свої невиліковні хвороби, з якими, як каже, вже подружилася.

Перша група інвалідності у жінки ще з дитинства, однак за допомогою коляски пересувається тільки останній рік, після перелому ноги.

Віталія хвороба застала в 14 років, коли він почав вчитися на автослюсаря. Хлопець тоді вперто не помічав симптомів.

Зараз йому 27 і цереброспинальная форма розсіяного склерозу вже вразила ноги, мозок і зір. Тому чоловік в прямому сенсі не опускає рук, бо тільки вони його “слухаються” і дають можливість творити.

Пара познайомилася в реабілітаційному центрі і за півроку одружилася. Єдина проблема молодої сім’ї – кошти, тому що 2900 гривень пенсії на місяць не вистачає. Тому навіть щоб подарувати коханій помаду на День закоханих, людина щодня відкладав по кілька гривень. Щоб якось зводити кінці з кінцями, подружжя почало власну справу: майструють маленькі сувеніри з дерева.

Більше про особливу сім’ю – в сюжеті Телеканал Sirius

«Мукачево.today»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*