Люди на візках можуть їздити автостопом і ніяких перешкод немає – учасник #ДоступноАвтостоп (ВІДЕО)

Люди на візках можуть їздити автостопом і ніяких перешкод немає – учасник #ДоступноАвтостоп (ВІДЕО). #доступноавтостоп, дмитро щебетюк, подорож, прес-брифінг, інвалідний візок, person, man, human face, clothing, microphone, indoor, smile, human beard. A man holding a sign

Люди на візках можуть їздити автостопом і ніяких перешкод немає – учасник #ДоступноАвтостоп. #доступноавтостоп, дмитро щебетюк, подорож, прес-брифінг, інвалідний візок

Дмитро Щебетюк, співзасновник Доступно.UA, подолав автостопом на інвалідному візку 2712 кілометрів, проїхавши не тільки українські міста, а й білоруські. Подорож тривала 19 днів, Дмитру зупинилося 38 машин, він зустрів понад 100 людей, які всіляко допомагали йому. «Ідея виникла разом з проектом Доступно.UA і ми вирішили показати, що можливо все. Люди на візках можуть кататися автостопом і ніяких перешкод немає», – розповів Дмитро Щебетюк під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Для Дмитра це вже не перший досвід подорожі автостопом на візку. Раніше він їздив до Львова зі своєю подругою. Цього разу Дмитро вирішив доїхати до Кам’янця-Подільського, побути там, і завершити поїздку у Чернівцях. «Я вирішив продовжити і поїхати до Луцька. А там було недалеко і до Шацьких озер», – розповів Дмитро. Подорож на цьому не закінчилися. Після цього він вирішив поїхати і в Білорусь.

Дмитро сказав, що багато авто проїжджали і просто сигналили. Не зупинялися, казали, що немає місця в машині для візку. «Насправді візок складається і його можна вмістити у багажник. Люди, які хочуть зупинитися, зупиняться за будь-яких обставин», – зауважив Дмитро. – Автостоп – це величезна концентрація добра. Зупиняються тільки добрі і класні люди. Ти ніколи не помилишся в цьому».

Український кризовий медіа центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*