Прикутий до візка хлопець – лідер українського воркауту (ВІДЕО)

Прикутий до візка хлопець – лідер українського воркауту (ВІДЕО). воркауту, wall, indoor, human face, person, dance, clothing, smile

Легенда українського воркауту – 25 річний Михайло Нелюбов із Вознесенська. Прикутий до візка з народження, хлопець виконує на поперечці вправи, на які не здатні багато здорових атлетів.

Інвалідність не завадила Михайлу стати одним із лідерів українського стріт воркауту – масового руху, учасники якого використовують як спорт-зал дитячі майданчики, двори та парки.

Чотири роки тому Михайла на вуличному турніку побачили спортсмени і запросили до місцевої команди воркауту. Далі були – перемоги на змаганнях і виснажливі заняття. Тепер хлопець своїм прикладом мотивує молодь.

Михайло каже, не закритися у чотирьох стінах йому допоміг сильний характер. Хлопець здобув освіту бухгалтера-економіста, мандрує Україною і зарубіжжям, професійно фотографує і опановує танці.

Михайло радить людям більше спілкуватись і пізнавати життя у всіх його проявах.

Мрія спортсмена – об’єднати навколо воркауту людей з особливими потребами. А також зробити спортивну гімнастику паралімпійським видом спорту.

ФАКТИ. ICTV

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*