“Схожа на мольфарку”: Госпітальєрка Зінкевич поділилася знімками у незвичному образі (ФОТО)

“Схожа на мольфарку”: Госпітальєрка Зінкевич поділилася знімками у незвичному образі (ФОТО). дтп, яна зінкевич, світлини, інвалідний візок, інвалідність, tree, outdoor, grass, dress, person, clothing, woman, smile, human face, girl. A person standing in front of a forest

“Схожа на мольфарку”: Госпітальєрка Зінкевич поділилася знімками у незвичному образі. дтп, яна зінкевич, світлини, інвалідний візок, інвалідність

Ветеранка, командир Медичного батальйону “Госпітальєри” Яна Зінкевич поділилася світлинами у незвичному образі. Жінка позує у довгій чорній сукні та капелюшку, інформує Gazeta.ua.

“Я хочу, щоб більше людей бачили та розуміли, що всі люди красиві та особливі, варто лиш дати їм можливість проявитись та правильно супроводити під час “відкриття” нового себе майстрам та фотографу. В Україні дуже мало хто бачить людей з інвалідністю, більшість поранених або травмованих обмежуються від світу, але це не те, що потрібно робити. Ви особливі, живіть та насолоджуйтесь, розвивайтесь!”, – підписала знімки Зінкевич.

Жінка має інвалідність після ДТП та пересувається на інвалідному візку.

Світлини зробив фотограф Сергій Ковбасюк. Дизайнер вбрання — Ірина Підліпська. Зінкевич анонсувала ще три серії знімків у різних образах.

У коментарях до фото користувачі мережі відзначили, що Зінкевич прекрасно виглядає і схожа на героїню казки.

“Ви тут схожа на мольфарку, лісову фею, чаклунку”, — написала у коментарі користувачка Ірина Саєнко.

Фото: Сергій Ковбасюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*