Сильна духом: Олеся Ігошина (ВІДЕО)

Сильна духом: Олеся Ігошина (ВІДЕО). олеся ігошина, перелом хребта, реабілітація, танець, інвалідність, human face, person, clothing, painting, indoor, woman, smile, girl, colorful. A girl posing for a picture

Житомирянка Олеся Ігошина розводить та утримує собак п’яти порід, займалась східними танцями, а також шиє вироби зі шкіри. Танцями зайнялась, аби реабілітуватись після перелому хребта. Шиє вироби зі шкіри, розводить і продає тварин, щоб зібрати гроші на реабілітацію хворого сина. Сама жінка – інвалід І групи:

«Як і кожній дівчинці, мені дуже подобались різні прикраси із шкіри. Я завжди мріяла мати собі шкіряну сумочку, як справжня дівчинка. Саме найважче – це пробити дірочки вручну, а потім його прошити. Я хочу робити такі речі, які будуть у єдиному екземплярі».

На цьому відео одна із хатніх тварин Олесі собака Єва, вона допомагає жінці по господарству.

«На даний момент у мене 8 собак. Я вам хочу сказати що, коли у мене є тварини, яких я викупила із нелюдських умов, вони були травмовані, побиті. Коли ти їх любиш і лагідно до них ставишся, то все чудово».

На цих фото Олеся на одному із танцювальних конкурсів.

«Я була повністю лежача, тому танець, це напевне було таке кричуще, щоб мене почули. Все залежить від того, як ти входиш у ритм музики та танцю».

Андрій – друг Олесі:

«З її вадами вона зробила дуже багато, для багатьох інвалідність стає приводом для самогубства, але вона не така, вона дуже сильна».

Олеся каже:

«Мені усі ці мої захоплення допомагають підніматися і надалі жити».

UA: Житомир

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*