Стали відомі жахливі подробиці стану здоров’я Міхаеля Шумахера

Стали відомі жахливі подробиці стану здоров’я Міхаеля Шумахера. міхаель шумахер, формула-1, спортсмен, чемпион, інвалідне крісло, tennis, person, human face, man, player, outdoor, clothing, sports uniform, male. Michael Schumacher holding a racket

Стали відомі жахливі подробиці стану здоров’я Міхаеля Шумахера. міхаель шумахер, формула-1, спортсмен, чемпион, інвалідне кріслоМіхаель Шумахер

Родичі семиразового чемпіона Формули-1 Міхаеля Шумахера, який виявився паралізованим через травму п’ять років тому, розповіли про стан здоров’я спортсмена, інформує Телеканал новин «24».

Шумахер регулярно тренується в басейні, але все ще не може ходити. Як розповідають родичі, Міхаель сильно страждає, він не може говорити і відчуває проблеми з пам’яттю. Близькі Шумахера кажуть, що він спілкується за допомогою жестів. Іноді, щоб стимулювати пам’ять, йому включають звук працюючого двигуна.

“Коли ми садимо його в інвалідне крісло перед чудовою панорамою гір з видом на озеро, буває так, що плаче”, – розповіли родичи гонщика.

Раніше повідомлялося, що дружині Шумахера довелося продати особистий літак Міхаеля, а також віллу чемпіона в Мерібелі за 30 мільйонів євро, щоб оплачувати послуги по відновленню його здоров’я. За процесом реабілітації стежать 15 медиків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*