Українська народна депутатка та ветеранка стала моделлю для ляльки Barbie (ФОТО)

Українська народна депутатка та ветеранка стала моделлю для ляльки Barbie (ФОТО). яна зінкевич, депутатка, лялька barbie, модель, інвалідність

Народна депутатка від “Європейської Солідарності” Яна Зінкевич стала моделлю для нової ляльки Barbie

Українська народна депутатка та ветеранка стала моделлю для ляльки Barbie. яна зінкевич, депутатка, лялька barbie, модель, інвалідністьФото: Facebook Яни Зінкевич

Про це нардепка розповіла на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

Ляльку створила майстриня Анастасія Недолуженко в межах проекту “Barbie: Пані України”. Він відтворює образи 36 українок.

“Нещодавно мене запросили стати моделлю для легендарної ляльки Barbie. Відчуття фантастичні! Колись, малечею, я мріяла про нову ляльку Barbie, а тепер стала нею. Майстриня Анастасія Недолуженко перевершила усі очікування, ще й вручила “моїй” ляльці жовто-блакитний прапор! Все як у житті”, – написала Зінкевич.

Лялька Яни Зінкевич під номером 19.

“Хлопчики та дівчатка повинні змалечку розуміти, що справжні цінності – це перш за все рівність, взаємопідтримка, право на недискримінацію та можливість обирати будь-яку професію, що відповідає твоєму справжньому покликанню. Діти мають рости з переконанням, що мрії досяжні. Головне проявити наполегливість і працювати на повну, долаючи різноманітні стереотипи та ламаючи всілякі упередження”, – написала депутатка.

Українська народна депутатка та ветеранка стала моделлю для ляльки Barbie. яна зінкевич, депутатка, лялька barbie, модель, інвалідність

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що продажу з’явилися нові моделі ляльок Barbie – без волосся, із шкірними захворюваннями та інвалідністю.

Довідка: Яна Зінкевич – народна депутатка Верховної Ради дев’ятого скликання. У 2014 році пішла на війну медиком-добровольцем.

За період активної фази АТО, починаючи з 2014 року, особисто витягла та врятувала більше двох сотень поранених українських солдатів з передової. Створила та протягом тривалого часу керувала медичним батальйоном “Госпітальєри”, що з часу створення врятував понад 2500 поранених українських воїнів та цивільних осіб з передової.

У грудні 2015 року на трасі Дніпро-Донецьк автомобіль медбатальйону “Госпітальєри” потрапив в аварію. Тоді Яна Зінкевич отримала дуже важкі травми. Після перенесених операцій та реабілітації вона пересувається в інвалідному візку.

Українська народна депутатка та ветеранка стала моделлю для ляльки Barbie. яна зінкевич, депутатка, лялька barbie, модель, інвалідність

Надія Клочко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*