Український спортсмен-візочник Іваненко встановив новий рекорд, перепливши Босфор (ВІДЕО)

Український спортсмен-візочник Іваненко встановив новий рекорд, перепливши Босфор (ВІДЕО). босфор, олег іваненко, змагання, рекорд, інвалідний візок, person, sky, outdoor, clothing, human face, beach. A person holding a child

Український спортсмен-візочник Іваненко встановив новий рекорд, перепливши Босфор. босфор, олег іваненко, змагання, рекорд, інвалідний візокСкріншот відео

Український Айронмен, який пересувається на інвалідному візку, броварчанин Олег Іваненко переплив протоку Босфор на щорічному крос-континентальному змаганні з плавання в Туреччині.

Перевірити власні сили цього року до Стамбулу з’їхалося близько 2-х з половиною тисяч відчайдухів із 50-ти країн світу. Серед них більш як 400 – українці.

Через протоку пливли з азійської частини Стамбула до європейської. Олег Іваненко на цих змаганнях став першим плавцем із найтяжчими травмами тіла. До змагань він тренувався на річці Дніпро. Бо хоче довести, що попри фізичні обмеження можна зробити неможливе.

“Уперше із такою тяжкою травмою в світі. 4300 учасників, і ми не останні. Подивіться, скільки їх ще допливає. З непрацюючими ногами, спиною, пальцями. На одному біцепсі ми, власне, за Україну подолали Босфор з Азії в Європу. Україна понад усе!” – заявив спортсмен Олег Іваненко.

“5 канал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*