Уперше в історії «Дакара» у перегонах взяв участь гонщик із синдромом Дауна

Уперше в історії «Дакара» у перегонах взяв участь гонщик із синдромом Дауна. дакар, лукас баррон, гонщик, перегони, синдром дауна, person, outdoor, man, clothing, hat, fashion accessory, smile, sunglasses, human face, sun hat. A man holding a sign

Уперше в історії «Дакара» у перегонах взяв участь гонщик із синдромом Дауна. дакар, лукас баррон, гонщик, перегони, синдром дауна

Лукас Баррон переконаний, що ніщо не може завадити здійсненню мрій – вперше в історії «Дакара» у перегонах братиме участь гонщик із синдромом Дауна.

25-річний перуанець змагається разом зі своїм батьком – він є штурманом у класі повнопривідних позашляховиків-баггі, який був включений до програми ралі-рейду у 2017 році. Протягом десяти днів вони намагаються разом подолати 5000 кілометрів вимогливої гонки.

Баррон слідкуватиме за маршрутом, температурою двигуна та тиском масла й шин. Він також виглядатиме інших учасників, щоб уникнути зіткнення з ними, а також допомагатиме батьку як механік.

«Ця гонка – виклик для мене, але мені буде легко, тому що ми знаємо маршрут», – сказав Баррон перед початком ралі.

Жак Баррон високо оцінив наполегливість свого сина, який хоче показати, що люди з синдромом Дауна можуть розвивати певні навички і змагатись у «будь-якому виді спорту».

Уперше в історії «Дакара» у перегонах взяв участь гонщик із синдромом Дауна. дакар, лукас баррон, гонщик, перегони, синдром дауна

«Лукас – очі автомобіля, він стежить за тим, чи є на горизонті суперники. Ми проїжджаємо пустелею, долаємо дюни. Вчасно побачити того, хто мчить прямо на вас, – завдання непросте. Минулого разу, наприклад, на нас насувалися два учасники зі швидкістю 300 км/год. На щастя, Лукас їх помітив і попередив мене про них», – розповів Баррон-старший для BBC World.

Попри діагноз, на рахунку Лукаса чимало досягнень у найрізноманітніших видах спорту. Задля підготовки до Дакара-2019 хлопець наполегливо тренувався протягом півтора років. Він займався плаванням, грав у футбол, їздив на велосипеді, займався серфінгом та водними лижами – спортом, який міг би підготувати його фізично до тривалих випробувань, які чекають його у пустелі.

Це величезний виклик, беручи до уваги, що 70% відстані – це пустельні дюни південного Перу.

Готуючись до найскладнішої гонки у світі батько й син брали участь у гонці Баха Інків, яка проходила з 14 по 16 вересня 2018 року в одному з районів Перу, де пролягатиме ділянка маршруту Дакара-2019. Разом вони змагались у Баха Інків у 2017 році.

За словами Лукаса, наполеглива праця – запорука успіху в будь-якій справі.

«Якщо ви хочете зробити в житті щось особливе, працюйте багато і старанно. Тоді ви обов’язково досягнете поставленої мети», – радить він.

Четвертий етап екіпаж Барронів почав із 88-го, передостаннього місця. За перші три дні з дистанції зійшли 11 екіпажів позашляховиків.

Уперше в історії «Дакара» у перегонах взяв участь гонщик із синдромом Дауна. дакар, лукас баррон, гонщик, перегони, синдром дауна

Марія Галата

Motorsport.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*