За вчинене шахрайство, 32-річна жінка відповідатиме у суді

За процесуального керівництва Жмеринської місцевої прокуратури Вінницької області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), що вчинене повторно, за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 190, ч. 2 ст. 190 КК України.

Детальніше…Додати коментар (0)

Де в Україні знайти Цар-пандус? Що з ним робити?

За прикладом пабліка «Цар-балкон», де публікуються фотографії «кращих» балконів України, у Фейсбуці з’явилася спільнота під назвою «Цар-пандус». У ній розміщують фото пандусів, якими неможливо скористатися, зважаючи на їх облаштування. Що таке «неправильний пандус», чому це проблема і чи може інтернет-спільнота вплинути на ситуацію.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Одесі дітям з інвалідністю надають соціальні та реабілітаційні послуги

Для роботи з сім’ями, які виховують дітей з інвалідністю, в Одесі функціонує Центр реабілітації осіб з відхиленнями психофізичного розвитку.

Основним напрямком роботи закладу є надання соціальних і реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю…

Детальніше…Додати коментар (0)

Влада на місцях має забезпечити належні умови голосування для осіб з інвалідністю

Під головуванням керівника апарату Запорізької облдержадміністрації Зінаїди Бойко відбулося засідання обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. У засіданні взяли участь начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації…

Детальніше…Додати коментар (0)

У міськраді обговорили проект Програми «Ужгород – місто, доступне для всіх» (ФОТО)

4 червня в Ужгородській міській раді під головуванням в.о. міського голови, заступника міського голови Олександра Білака спеціалісти кількох структурних підрозділів, представники громадських організацій обговорили проект Програми «Ужгород – місто, доступне для всіх».

Детальніше…Додати коментар (0)

Два дитячі будинки-інтернати представлятимуть Україну на міжнародному турнірі Seni Cup у Польщі

У Києві відбувся турнір Міжнародної футбольної ліги серед вихованців психоневрологічних та дитячих будинків-інтернатів Seni Cup 2019.

Змагання проходили за підтримки Української асоціації футболу, Міністерства соціальної політики України…

Детальніше…Додати коментар (0)