Продовжуючи співпрацю із Фондом соціального захисту інвалідів Тернопільської області

Продовжуючи співпрацю із Фондом соціального захисту інвалідів Тернопільської області ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

У Будинку праці, що в м. Тернопіль, директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук та директор Тернопільського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Ірина Базилевська підписали угоду про співпрацю.

Предметом угоди є співробітництво з питань сприяння працевлаштуванню осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Згідно з укладеною угодою обидві сторони надаватимуть інформаційні та консультаційні послуги інвалідам з питань, що регулюються чинним законодавством щодо працевлаштування та професійного навчання осіб з обмеженими фізичними можливостями; проводитимуть спільні круглі столи, зустрічі за участю представників органів влади та місцевого самоврядування, недержавних організацій, потенційних спонсорів і роботодавців, громадськості щодо питань працевлаштування, професійного навчання та перекваліфікації інвалідів.

За сприяння служби зайнятості для роботодавців буде здійснюватись підбір необхідних працівників із числа осіб з обмеженими фізичними можливостями, які перебувають на обліку у центрі зайнятості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*