Відео розповідає про історію реабілітаційного центру “Донбас-Прикарпаття”, його переселення та адаптацію, а також про сучасні методи реабілітації. Реальні історії пацієнтів та виклики, з якими зіштовхнувся центр, показують важливість індивідуального підходу та підтримки. Побачте, як спільними зусиллями створюється інклюзивний простір для кожного. Дізнайтеся більше про Центр та його місію. Почуйте відгуки його відвідувачів та коментарі персоналу про послуги та дізнайтеся як їх отримати.
Відео створено Громадською організацією «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу» в рамках проєкту «Адвокати покращення соціальних послуг в умовах воєнного стану для постраждалих та громад Львівської та Закарпатської областей» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього відео не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.
ГО “Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу”