Реабілітація осіб з інвалідністю в умовах воєнного стану

Реабілітація осіб з інвалідністю в умовах воєнного стану. київ, центр комплексної реабілітації, воєнний стан, заняття, інвалідність

Реабілітація осіб з інвалідністю в умовах воєнного стану. київ, центр комплексної реабілітації, воєнний стан, заняття, інвалідність

Зараз в умовах війни особливо важливе проведення реабілітаційних заходів особам з інвалідністю.

Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідності Святошинського району міста Києва продовжує працювати та надає необхідну реабілітацію дітям та молоді з інвалідністю: фізичну, медичну, психологічну, логопедичну, соціальну та трудову.

За час воєнних дій до Центру за допомогою звернулися п’ятеро батьків, діти яких мають інвалідність. Серед таких є діти, які переїхали із зони активних бойових дій та тимчасово окупованих територій України, тому їм край необхідні такі реабілітаційні заходи.

Для дітей, які відвідують Центр, крім занять зі спеціалістами організовуються розваги, лялькові театри та свята. Такі заходи покращують емоційний стан та позитивно впливають на психологічний стан дитини.

Діти в групах денного догляду забезпечуються дворазовим харчуванням. Також отримують свіжі овочі, соки та фрукти. Для молоді на візках організовується транспортування з дому до Центру та із Центру до дому.

Зараз Центр офлайн відвідує 32 дітей та юнаків з інвалідністю.

Під час повітряних тривог діти та їх батьки перебувають в безпечних місцях. З цією метою використовуємо підвальне приміщення та місця без вікон в самій будівлі, які захищені двома стінами.

Крім цього для 23дітей та молоді Центру, які перебувають поза межами Києва, організовуються дистанційні заняття онлайн з педагогами, логопедами, реабілітологами, психологами.

Проводимо і консультативну роботу з різних питань і з батьками наших підопічних. Крім того в Центрі започаткована ще одна форма реабілітації відвідини спеціалістів та педагогів підопічних на дому, де в домашніх умовах організовують реабілітацію.

Всього на обліку в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Святошинського району міста Києва перебуває 86 осіб.

Сподіваємось що війна скоро закінчиться і наші діти повернуться в рідний Пролісок, і все буде Україна!!!

Джерело: Управління соціального захисту населення Святошинської РДА.

Святошинська районна в м.Києві державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*