На Волині розробили Мапу доступності для маломобільного населення

1 31 invalid68086324164. доступності, маломобільних, інвалідністю

У Луцьку презентуватимуть Карту доступних об’єктів Волинської області для маломобільного населення.

26-27 вересня у конференц-залі готелю «Колобок» (Луцький район, село Маяки) відбудеться презентація Мапи доступності Волинської області, – повідомляє Волинська обласна громадська організація “Фонд місцевого розвитку”.

На карті позначили об’єкти у Волинській області, які пристосовані до потреб маломобільних людей.

Презентацію активісти проведуть у рамках семінару, присвяченому завершенню реалізації проекту “Реабілітація маломобільних людей з інвалідністю Волинської області”.

Над проектом ВОГО “Фонд місцевого розвитку” у партнерстві з ГО “Євроклуб “Право і Захист” та Комітетом доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури у Волинській області працювали впродовж року.

У результаті досліджень активісти розробили Рекомендації для проведення аудиту умов доступності об’єктів, провели Конкурс “Волинь без перешкод” та розробили Карту доступних об’єктів Волинської області і проект Луцької міської соціальної програми «Місто без бар’єрів».

Також на семінарі будуть нагороджувати переможців конкурсу.

Проект «Реабілітація маломобільних людей з інвалідністю Волинської області» здійснюється за фінансової підтримки Фонду Сприяння Демократії Посольства США в Україні.

Довідка: від 6% до 12% населення Волинської області – люди з інвалідністю, які через низку причин, що пов’язані із зовнішніми бар’єрами, не можуть самостійно скористатись всіма послугами.

ВолиньPost

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*