Франківських водіїв навчатимуть, як поводитись з інвалідами

1 06 1 bufer obmena02 2. інвалідів

  1 06 1 bufer obmena02 1Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України» та Громадська організація жінок-інвалідів «Біла тростина» запрошують охочих узяти участь у Всеукраїнському семінарі-тренінгу для водіїв автотранспорту та встановлення звукових інформаційних пристроїв у міському громадському транспорті, повідомляє «Репортер».

Семінар відбудеться 12-13 листопада у конференц-залі готелю «Надія» (вулиця Незалежності 40). Початок заходу 12 листопада о 13.00.

Учасники семінару ознайомляться із практикою законодавства щодо пільгового перевезення пасажирів у міському транспорті; з пристроями звукового інформування назви зупинок і зовнішнього інформування номеру та назви маршруту, принципом їх роботи та механізмами встановлення. Також вони зможуть узяти участь у тренінгах щодо особливостей перевезення пасажирів з інвалідністю в міському громадському транспорті, етики спілкування водіїв, надання допомоги людям з інвалідністю, викорінення стереотипів.

Крім того, на семінарі розглянуть методи протидії та запобігання проявам дискримінації за ознакою інвалідності та ознайомлять із головними аспектами застосування собак-поводирів в Україні.

За додатковою інформацією просимо звертатись до голови Громадської організації жінок-інвалідів «Біла тростина» Марії Гогільчин (097-216-53-24) та керівника оргсектору секретаріату Національної Асамблеї інвалідів України Олександра Фадєєва (097-984-74-62) — в робочі дні з 09:00 до 18:00.

Івано-Франківськ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*