У 3 кварталі 2015 року Укрзалізниця придбала 11 візків для перевезення у вагонах людей з інвалідністю та зробила для них більш зручними низку вокзалів і станцій

1 04 000624 381618. інвалідністю

Укрзалізниця продовжує створювати належні умови людям з інвалідністю для зручного користування об’єктами залізничної інфраструктури. Зокрема, на вокзалах і станціях залізничники пристосовують до потреб маломобільних пасажирів каси, зали очікування й туалетні кімнати, встановлюють ліфти і пандуси, в разі потреби забезпечують супровід і допомагають придбати квиток чи сісти в поїзд.

Упродовж липня-вересня цього року в спеціалізованих вагонах, пристосованих для перевезення пасажирів на інвалідних візках, подорожували 847 таких осіб – це вдвічі більше, ніж за відповідний період минулого року.

Залізничники намагаються задовольнити потреби пасажирів даної категорії. У 3 кварталі поточного року придбано 11 візків, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю у вагонах, ними можуть скористатися пасажири на залізничних вокзалах Києва, Житомира та Коростеня.

Окрім того, залізничники адаптують до потреб людей з інвалідністю інфраструктурні об’єкти. Так, у 3 кварталі 2015 року на вокзалах станцій Вінниця, Козятин та Житомир залізничники додатково облаштували зали очікування, пристосовані для людей з інвалідністю. На вокзалі станції Дарниця додатково встановили два ліфти, якими можуть користуватися особи з інвалідністю. На вокзалах у Києві і Житомирі додатково облаштовані дві туалетні кімнати. На вокзалах станції Київ-Пасажирський, Вінниця, Житомир та Козятин встановлені кнопки виклику персоналу, а на вокзалі станції Суми нанесені знаки, що позначають доступність об’єкта для осіб з інвалідністю. На вінницькому вокзалі нанесені попереджувальні контрастні позначення для осіб з вадами зору. На вокзалі у Хмельницькому встановлено два звукові маячки. Також облаштовано десять пандусів на вокзалах Житомир, Харків-Пасажирський, Суми та станціях Колодянка, Хоробичі, Стаївка та Рахів.

Реконструкція вокзалів здійснюється виключно за рахунок власних коштів залізниць України, без залучення бюджетних. Під час виконання будівельних та ремонтних робіт на вокзалах, платформах та інших станційних будівлях і спорудах будівельні підрозділи залізниць враховують вимоги державних будівельних норм і стандартів щодо потреб безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до таких об’єктів.

Офіційний веб-сайт Укрзалізниці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*