У 2015 році спеціалізованими вагонами Південної залізниці для перевезення інвалідів-візочників скористалися майже 200 пасажирів

1 29 3 show 26918 1. перевезення

Упродовж січня-грудня 2015 року залізничники Південної магістралі 137 разів включали до складу пасажирських поїздів спеціальні вагони для перевезення 175 інвалідів-візочників. Найчастіше спеціальні вагони включалися до складу поїздів, що слідували до Києва, Львова, Запоріжжя та Одеси.

На Південній залізниці ведеться постійна робота зі створення комфортних умов для людей з обмеженими фізичними можливостями та забезпечення безперешкодного доступу до інфраструктури залізничного транспорту пасажирів даної категорії.

Також на вокзалах Південної залізниці організовано роботу груп з надання допомоги особам з обмеженими фізичними можливостями, що складаються з чергових помічників начальника вокзалу, носіїв, а також за необхідності – працівників медпункту та інших працівників вокзалу. Групи допомоги надають усіляке сприяння: від придбання квитків до доставки пасажирів на інвалідних візках та їхніх речей до поїздів.

Довідково:

У 2014 році за заявками пасажирів на інвалідних візках спеціальні вагони для перевезення 169 пасажирів даної категорії включалися до складу пасажирських поїздів 134 рази.

Офіційний веб-сайт Укрзалізниці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*